مـــــــــــــــلاقــــات™

عصر دوم...

جمعه 20 بهمن‌ماه سال 1385 ساعت 12:33 ب.ظ

هک کردن گوشی های سونی اریکسون

آموزش هک کردن گوشی های سونی اریکسون :

K750 و W800 و W550 و K600 و K300 و K700 و ...

 

اول باید نرم افزار Far Manager رو داونلود کنید :

http://www.farmanager.com/files/FarManager170.rar

 

دوم باید پلاگین های سونی اریکسون رو داونلود کنید :

http://sephone.nm.ru/tools/SEFP06098.zip

 

و در آخرFar Manager 1.7 development Pack 

http://www.farmanager.com/files/FarM...170DevPack.rar

 

بعد محتویات پوشه پلاگین رو تو مسیر فولدر FarPlugins folder نرم افزارFar Manager قرار بدید یعنی فولدر SEFP رو تو فولدر پلاگین های Far Manager میزارید .

وقتی Far Manager رو اجرا می کنید صفحه ای رو می بینید که با کلید Tab میتونین بین دوتا ستون منتقل بشید . هر کدوم از این ستون ها برای هر گوشی اتصال یافته استفاده میشه .


کاربرد کلید ها:

 F5 کپی ، F8 پاک کردن ، F10 ذخیره و خروج ، F4 ویرایش ، F2 جدیددر ستون اول با استفاده از کلید Alt+F1 منو رو باز می کنید و توی منو SEFP رو انتخاب می کنید که یه پنجره دیگه میاد .

برای اتصال یادتون باشه که درایورهای گوشی و کابل رو قبلا باید نصب کرده باشید ! و کابل باید به کامپیوتر وصل باشه ولی نباید به گوشی وصل باشه و ضمنا گوشی هم خاموش باشه .
بعد رو Enter the Matrix کلیک می کنید و در حالی که کلید C رو نگه داشتین کابل رو به گوشی وصل می کنید تا وقتی که پیغام عوض بشه و اون موقع کلید C رو رها می کنید.

حالا برنامه به گوشی متصل شده و شما باید صفحه جدیدی رو ببینید .

FS رو برای فایل های سیستم انتخاب می کنید و Enter رو می زنید و فهرستی از فایل های درون گوشی رو می بینین که با کلید های بالا و پایین می تونید انتخاب و با Enter واردشون بشید .
کلید Alt+F2 منوی ستون سمت چپ رو برای انجام عملیات مشابه بر روی یه گوشی دیگه برای شما باز می کنه که میتونید یه W800 تو این ستون داشته باشید و کل اطلاعات موجود در گوشی رو توی K750 کپی کنین که در این صورت یه W800 با قیافه K750 دارید .


اخطار :
یادتون نره باید برگردید به شاخه اصلی فایل های سیستم یعنی همون جایی که اول وارد شدید تو همین صفحه بازم بازگشت رو که پنجره ای میاد که باید به SHUTDOWN جواب YES داده و خارج بشید . در غیر اینصورت گوشی غیر قابل استفاده میشه !
و گوشی رو برای چند ثانیه آزاد بذارید و بعد روشنش کنید .

+من هیچ مسئولیتی در قبال هک گوشی و اسیب ان  ندارم

+منبع