X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مـــــــــــــــلاقــــات™

عصر دوم...

شنبه 9 اردیبهشت‌ماه سال 1385 ساعت 05:47 ب.ظ

کرک کردن برنامه ها

روش کرک کردن برنامه ها در داخل موبایل با فایل های کرک هم تقریباً مثل کرک کردن برنامه ها در داخل کامپیوتر است،یعنی فایل کرک رو باید به شاخه ای ببرید که برنامه در آنجا نصب شده.
ولی برای این کار احتیاج به یک FileManeger مثل FExplorer دارید، خوب حالا که یک فایل منیجر دارید و برنامه را هم نصب کردید احتیاج به یک فایل با فرمت App دارید که همان فایل کرک است.
شما وقتی که یک برنامه را نصب میکنید این برنامه بر حسب انتخاب شما در مسیری مانند مموری کارت و یا مموری تلفن همراه ذخیره و نصب میشود، که در موبایل مموری تلفن یعنی درایو :C و مموری کارت یعنی درایو :E
حالا که با همه این موارد آشنا شدیم
بعد از نصب برنامه به داخل FileManeger خود میریم و به وسیله این برنامه فایل App خود را Cut یا Copy کرده و به درایوی که برنامه را در آن نصب کرده ایم میبریم پس از این کار به شاخه System رفته و در آنجا داخل فولدر Apps رفته و به دنبال فولدری با نام برنامه گشته و به داخل این فولدر میرویم و فایل App خود را در آنجا Past میکنیم،از آنجایی که این فایل قبلا‍ً در این فولدر وجود داشته است از شما این سئوال پرسیده میشود که آیا این فایل دوباره ذخیره شود؟ و شما با جواب مثبت به کار خود پایان میدهید و برنامه خود را به صورت فول در می آورید.
برای آموزش بیشتر شما مسیر به صورت زیر و برای مثال برنامه PvPlayer را آورده ام.
C: System/Apps/PvPlayer